Продавцям

Vozyk.com – торгова мережа, яка об’єднує магазини та компанії за місцем їх діяльності. Власникам магазинів сервіс дозволяє створити інтернет-сторінку свого бізнесу, наповнювати її товарами та послугами, здійснювати продаж, організовувати партнерства з іншими магазинами та акції для клієнтів.

Станом на 9 липня 2013 р. у торговій мережі Vozyk.com налічується 25 магазинів, які продають 3322 товари та надають 56 послуг.

Наше завдання зробити торгівлю на Vozyk.com максимально простою та доступною. Тому для усіх роздрібних магазинів користування торговою мережею Vozyk.com абсолютне безкоштовне. І так буде завжди. Ми беремо плату лише з великих гуртових магазинів чи компаній, у яких в каталозі більше 500 найменувань. Плата за користування торговою мережею Vozyk.com для них становить 499 гривень в рік.

Якщо Ви бажаєте прорекламувати себе на головній сторінці, замовляйте рекламні пакети на нашій сторінці на Vozyk.com.

Кожному магазинові чи компанії зареєстрованим у торговій мережі Vozyk.com ми висилаємо наклейку, на якій Ви можете вписати порядковий номер свого магазину та розмістити на видному місці (при вході чи біля каси).

Нам важлива Ваша думка, тому якщо маєте зауваження чи побажання, напишіть нам, будь-ласка.

Збільшуйте продажі разом з Vozyk.com!